Про салон - ательє з пошиття одягу «La féminité» в Києві

Кожна жінка хоче бути неповторною і чарівною. Бути неповторною, купуючи речі в бутиках або на ринках практично неможливо, так як ви отримуєте речі масового пошиття і немає ніякої гарантії, що ви не опинитеся в одній компанії в однакових вбраннях з кимось.

Для того щоб уникнути цього і був створений наш салон - ательє з пошиття одягу «La féminité» в Києві.

У нашому ательє створюють колекції одягу для вас. В ательє в цьому процесі задіяні кращі дизайнери, модельєри, які здобули освіту в Європі. Фахівці ательє відвідують тижні моди у Мілані та Парижі, що дозволяє їм йти в ногу з модою, часом і Європою.

Ательє Київ «La féminité»

створить для вас ексклюзивний наряд або цілу колекцію, з урахуванням особливостей вашої фігури, переваг, смаку, побажань і, звичайно ж, моди.

У нашому ательє одягу

ви можете замовити сезонну колекцію або колекцію для поїздки та відпочинку.

В ательє ви також зможете замовити будь-який одяг: діловий костюм, блузку, спідниці, штани, вечірнє вбрання для певної події. У нашому ательє для вас створять найбільш розкішне весільне плаття, а для вашого обранця чудовий костюм.

В ательє одягу вам допоможуть знайти особисто ваш стиль. Стильний одяг, створений для вас в ательє Київ «La féminité» дозволить вам бути вишуканою, модною і неповторною.

Замовляючи річ або колекцію в ательє одягу, ви завжди будете впевнені в унікальності наряду, розуміючи, що в ательє ескізи створюються спеціально для вас і ніколи не дублюються.

Ательє одягу

порадує вас не тільки прекрасною посадкою замовлених вами нарядів, але і дивовижними тканинами з яких вони будуть створені. У нашому ательє одягу бездоганні тканини, дуже високої якості, від відомих європейських фабрик по текстилю.

Якісна тканина надає одягу бездоганний вигляд і виглядає дорого, тому ательє Київ «La féminité» приділяє тканинам особливу увагу.

Одяг, створений в ательє Київ «La féminité» створюється з любов'ю і на найвищому професійному рівні. При бажанні ви завжди зможете в цьому переконатися особисто, відвідавши наш салон - ательє в Києві, ми впевнені, що зможемо вас приємно здивувати і порадувати, одягнувши вас модно, стильно і якісно.

Замовляючи одяг в ательє Київ «La féminité» ви отримуєте речі високої якості, гідного виконання, з бездоганною тканини, у вашому стилі, створені в єдиному екземплярі спеціально для вас, за доступною ціною. Кожна річ буде улюбленої у вашому гардеробі.

З ательє «La féminité» Київ
, ви завжди будете вишуканою і неповторною! У нас є все: пошиття спідниці, вечірніх суконь, випускних суконь, костюмів, блузок, піджаків.

Салон - ательє «La féminité»
- це рай для шанувальників моди і стилю!

Фотогалерея
 • Салон - ательє з пошиття одягу «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Ательє Київ «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Салон - ательє з пошиття одягу «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Ательє Київ «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
Конкурс краси «Miss Monroe Beauty»
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
Докладніше...