Ательє «La féminité» - Індивідуальне пошиття одягу в Києві

Одяг, стиль, мода завжди викликали підвищений інтерес у людей. Історія одягу бере початок від первісних людей, які одягали себе в шкури тварин. Але тоді це було швидше за необхідністю, оскільки одежа захищала тіло людей від вітру, холоду і дощу.

Пізніше одежа придбала інший характер і цільове спрямування, вона прикрашала людей і в різних народів відображала їх культуру зрозумілу тільки їм.

У Стародавній Греції, в III столітті до н.е. з'явилися перші кравці, вони ж були й модельєрами. У середньовічній Європі такі люди були дуже поважними, і займалися індивідуальним пошиттям, одягаючи дуже важливих персон. Індивідуальне пошиття одягу мав величезну популярність, а в XV столітті професія кравець з індивідуального пошиття одягу отримала особливий статус, завдяки зародження такого поняття як «мода».

З появою моди, кожна жінка прагнула виглядати модно і вдавалася до допомоги кравця, замовляючи індивідуальне пошиття сукні, а з появою в моді нових ансамблів, таких як жіночий костюм то і до індивідуального пошиття жіночого костюма.

Назва «майстерні з індивідуального пошиття одягу», в 30 роки 20-го століття змінюється на «Ательє з індивідуального пошиття». Слово «ательє» прийшло до нас з Франції і укоренилося по сьогоднішній день.

Сьогодні індивідуальне пошиття в Києві

користується такою ж популярністю, але пошиття одягу або колекції потрібно довіряти тільки висококласним майстрам, так як від професійних навичок майстрів залежить ваш зовнішній вигляд.

В нашому салоні - ательє працюють тільки найкращі майстри своєї справи. Над створенням колекції або наряду працює ціла команда ведучих дизайнерів, модельєрів, кравців і стилістів.

В індивідуальному пошитті вашої одягу

будуть використані всі новітні тенденції в моді і ексклюзивні і якісні тканини від провідних виробників текстилю в Європі.

В нашому салоні-ательє з індивідуального пошиття

, ви можете замовити індивідуальне пошиття сукні, спідниці, пальто, штанів, індивідуальне пошиття чоловічого та жіночого костюма або будь-якого вбрання і навіть цілої колекції.

Щоб ви не замовили або не захотіли пошити, будь-яка одежа, створена в нашому салоні-ательє з індивідуального пошиття, буде виглядати вишукано, якісно і модно.

У індивідуально пошитому одязі для вас, в нашому салоні-ательє з індивідуального пошиття ви завжди будете почувати себе комфортно і зручно.

Індивідуальне пошиття одягу
- це не просто якісно зшитий одяг, це ціле мистецтво володінням якого досконало можуть похвалитися фахівці нашого салону-ательє.

Тільки така одежа, створена такими фахівцями здатна передати її індивідуальність власника і дозволити завжди виглядати чудово. Наші клієнти завжди задоволені високоякісним пошиттям одягу, відчуваючи індивідуальний підхід до себе.

Фотогалерея
 • Салон - ательє з пошиття одягу «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Ательє Київ «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Салон - ательє з пошиття одягу «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Ательє Київ «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
Конкурс краси «Miss Monroe Beauty»
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
Докладніше...