Ателье «La féminité» - Пошиття суконь для бальних танців в Києві

Бальні танці

зобов'язані своїм народженням романтичному періоду, коли бали були на піку своєї популярності і моди, і довелося це на 18-19 століття. Бали і невимовної краси бальні сукні.

Найбільші композитори того часу запрошувалися на бали і під їх чудову музику танцювали вальс, полонез, мазурку.

Англія стала першою в 30-х роках минулого століття за проведення турнірів з класичним і європейських танців. Сукні для танців рясніли своєю різноманітністю фасонів і кольорів тканин, але всі були, як правило, пастельних тонів. Пошиття сукні для бальних танців довіряли тільки найкращим кравцям.

Трохи пізніше турніри проходять в Німеччині. У Росії бали з'явилися при правлінні Петра I, сукні для танців шилися зі шлейфом, який надягали поверх спідниці.

Майстерність кравців вражає уяву, неможливо уявити, як така пишність як бальна сукня шилася руками, без використання технічних пристроїв, які є сьогодні. Пошиття сукні для бальних танців являло собою складний і трудомісткий процес.

Тільки висококласний кравець міг взятися за пошиття бального плаття, так як створення бальної сукні вимагало не тільки високих навичок, але і таланту.

Бали проводилися досить часто і дами шили по кілька бальних суконь. Сукні невимовної краси, кожне вбрання для бальних танців є витвором мистецтва.

Важила сукня для бальних танців багато, але власниці віддавали належне її красоті та моді.

Покрій бальних суконь змінювався, наслідуючи моду, але декольте, яке залишає відкритим плечі і шию, залишалося незмінним. Ні дама, ні дівчина з'явитися на людях без ювелірних прикрас, облачающих шию у вигляді кольє, не могли.

Історія балів, танців і пошиття суконь для бальних танців дуже багата, красива і цікава. Повернемося до турнірів і виступів, і до того, коли бальний танець був визнаний як бальний конкурсний танець в тому вигляді, в якому він є зараз.

У 1909 році в Парижі відбувся перший чемпіонат світу з бального танцю. А в 1924 завдяки ініціативі Імперського Товариства Вчителів Танців всі танці відомі на той час були стандартизовані. Танці були визнані спортивними і стали називатися як бальними, так і спортивними танцями.

Змінювався статус, змінювалася мода, але одне залишалося незмінним пошиття сукні для бального танцю можна довірити тільки професіоналу високого класу, майстрові, наділеного не тільки професіоналізмом, але і талантом.

Займатися пошиттям сукні для бального танцю

здатні майстри, які відчувають енергетику цього спорту, які не раз бачили сукню в русі. Такі майстри неодноразово відвідують турніри різного рівня і масштабу, переглядають всі світові змагання зі спортивного танцю на відео.

У нашому ательє майстра саме такого класу і з таким підходом, які здатні створити шедевр для всіх категорій танцюристів.

При пошитті суконь для спортивних бальних танців використовуються кращі тканини, всі необхідні по дизайну види оздоблення: страусині пір'я, стрази і кристали, бісер, тасьма, аплікації.

У нашому ательє ви завжди можете замовити костюми для танців, костюми для шоу-балету, сукні для бальних і спортивних танців, плаття для всіх програм: танців латини, а також сукні для танців стандарт.

Так само ви можете купити сукню для танців у нашому бутіку при ательє в Києві, ви знайдете розкішні сукні для танців для дівчаток.

Ми не раз читали оголошення «куплю плаття для бальних танців» і прийняли рішення створити колекцію суконь для бальних танців і платть для східних танців. Наша колекція представлена в магазині суконь для танців.

Така колекція користується величезним попитом і популярністю серед початківців танцюристів.

Сукня для східних танців

створена і передає всі ноти таємничого сходу. Таке плаття здатне підкреслити всю привабливість, граціозність і краси жіночого тіла.

Магазин одягу для танців
запропонує вам найрізноманітніші сукні для танців, над якими працювали кращі дизайнери і майстри своєї справи, ми вміємо створювати тільки найкраще і створюємо це для вас.

Наші майстри займаються пошиттям суконь для танців не перший рік, створення таких костюмів занурює майстрів в особливий і хвилюючий світ, наповнений ритмом музики і рухами сливающими з музикою.

Запальні ритми латина, посодобля, ча-ча ча-спочатку припускають яскраві костюми, але, тим не менше, ніж старше стає танцюрист, чим вище його рівень, тим більш змістовним стає його костюм, все більше що відображає його як особистість і змістовним, підкреслюючи стиль його виконання.

Замовляючи пошиття сукні для спортивних бальних танців
, в нашому ательє, в Києві, ви завжди будете впевнені в тому, що розчиняючись в танці, плаття буде невід'ємною частиною вашого образу.

Фотогалерея
  • Сукні для танців фото
  • Сукні для бальних танців фото
  • Сукні для танців фото
  • Сукні для бальних танців фото
Конкурс краси «Miss Monroe Beauty»
  • Ательє з пошиття одягу в Києві
  • Ательє з пошиття одягу в Києві
  • Ательє з пошиття одягу в Києві
  • Ательє з пошиття одягу в Києві
Докладніше...