Ательє «La féminité» - Пошиття випускних суконь в Києві

Випускний бал

- казковий і чарівний вечір, вечір, що пролітає як мить, а спогади про нього залишаються на довгі роки. Випускний бал є одним з найбільш зворушливих і важливих подій в житті дівчини.

Кожна дівчина мріє про шикарну, модну і єдину у світі випускну сукню. Звичайно, це можливо, але вимагає ретельної підготовки.

Сьогодні багато бутиків в Києві пропонують купити плаття на випускний вечір, але воно не буде єдиним у світі, а можливо ви побачите його ще на ком-то на вашому випускному балу. Є простий і доступний спосіб уникнути зіпсованого вечора - це пошиття випускної сукні на замовлення.

Також можна придбати випускне плаття при салоні-ательє «La féminité» і будьте впевнені, нашим випускним суконям немає аналогів.

Наш салон - ательє

«La féminité» займається пошиттям випускних суконь, в наших сукнях дівчата виглядають принцесами з казки.

Випускні сукні 2012 в Києві

від салону - ательє «La féminité» яскраві, хвилюючі та неповторні. Плаття на випускний вечір розробляються дизайнерами з урахуванням останніх тенденцій в моді.

Плаття на випускний 2012
від попереднього сезону відрізняються яскравими квітами тканини і кольровим принтом.

Кольори цього сезону кораловий, рожево-малиновий, синій, бузковий. Довжина сукні не принципова, довге, коротке або коротке зі шлейфом залишається питанням переваг, а не моди.

Плаття на випускний вечір купити або пошити в нашому салоні - ательє «La féminité», вирішувати вам, головне, що на який варіант не впав ваш вибір, ви будете неповторні і чарівні.

Випускне плаття 2012
від нашого ательє з пошиття випускних суконь в Києві буде виготовлено за індивідуальним ескізом і зшито спеціально для вас з урахуванням будь-яких ваших побажань. У створенні випускної сукні ми реалізуємо кращі дизайнерські ідеї і втілимо в ньому ваші мрії. Ваша сукня буде чудовою.

У нашому ательє при пошитті випускної сукні наші фахівці допоможуть вам з вибором тканини, кольору і аксесуарів. Все у вашому образі буде продумано до дрібниць.

Пошиття плаття на випускний вечір дуже відповідальне завдання. Пошиття випускної сукні можна довірити тільки висококласним майстрам і професіоналів з великим досвідом роботи.

В нашому салоні - ательє випускних суконь працюють найкращі майстри, дизайнери і модельєри.

Нам довіряють пошиття випускних суконь сотні модниць. У випускних сукнях від салону - ательє «La féminité», ви будете виглядати чуттєво, вишукано і чарівно, завдяки чому ваш випускний бал буде для вас казковим і ідеальним.

Фотогалерея
 • Салон - ательє з пошиття одягу «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Ательє Київ «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Салон - ательє з пошиття одягу «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Ательє Київ «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
Конкурс краси «Miss Monroe Beauty»
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
Докладніше...