Ателье «La féminité» - Пошиття чоловічого костюма в Києві

Чоловічий костюм

- це одна з основних деталей в образі респектабельного чоловіка. Чоловік політик або бізнесмен піклується про свій імідж.

У таких чоловіків у колекції кількість чоловічих костюмів, як правило, не обмежена і регулярно поповнюється, таким чином, чоловік інвестує себе. Чоловічий костюм, сорочка, краватка, аксесуари визначають престижність, підкреслюючи впевненість і авторитетність чоловіка.

Така колекція чоловічих костюмів

крім основних костюмів обов'язково повинна включати в себе чорний костюм, смокінг, фрак і сако.

Державні службовці, працівники банків, звертаючись до пошиття чоловічого костюма на замовлення, віддають перевагу більш універсальним чоловічим костюмам, як по колірній гамі, так і по складу тканини. Кількість чоловічих костюмів, як правило, не перевищує п'яти.

Чоловікам, чия робота і спосіб життя не зобов'язують до ділового стилю, обмежують пошиття чоловічих костюмів на замовлення до двох в рік, так як у житті кожного чоловіка все одно присутні заходи, свята або прийоми, куди прийти не в костюмі ознака поганого тону.

Кращими чоловічими костюмами на замовлення прийнято вважати чоловічі костюми ручної роботи. У такого чоловічого костюма ідеальна посадка і плоский шов, але він на порядок вище за вартістю індивідуально пошитого чоловічого костюма, а тим більше костюма фабричного пошиття.

Пошиття чоловічого костюму

в ательє має серйозні переваги перед фабричним, чоловічий костюм пошитий спеціально для вас, костюм ідеально відповідає фігурі і дуже зручний в експлуатації. Такий костюм престижний і говорить про високий соціальний статус його власника.

Пошиття чоловічого костюма на замовлення потрібно довіряти тільки майстрам найвищого класу, так як це ваш імідж, яким ви не можете ризикувати.

Наш салон - ательє спеціалізується на пошитті чоловічих костюмів, у нас ви можете замовити один чоловічий костюм, кілька або цілу колекцію чоловічих костюмів. Костюми будуть виконані з найкращих елітних тканин від європейських виробників текстилю, що легко підкреслить престижність вашого чоловічого костюма.

Довіряючи пошиття чоловічого костюма на замовлення майстрам нашого салону-ательє, ви завжди можете бути впевнені в тому, що ваш чоловічий костюм буде відповідати останнім тенденціям чоловічої класичної і ділової моди.

Наші фахівці завжди допоможуть вам у виборі тканини, фасону і стилю. При пошитті чоловічого костюма в нашому ательє будуть враховані ваш смак і переваги. У костюмі, пошитому в ательє з пошиття чоловічих костюмів, ви будете виглядати, бездоганно і вишукано.

Індивідуальне пошиття чоловічих костюмів
в ательє «La féminité» - це символ вишуканості, смаку, престижу та успіху.

При пошитті чоловічого костюма
пам'ятайте - класика поза часом і завжди у моді!

Фотогалерея
 • Салон - ательє з пошиття одягу «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Ательє Київ «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Салон - ательє з пошиття одягу «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Ательє Київ «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
Конкурс краси «Miss Monroe Beauty»
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
Докладніше...