Ательє «La féminité» - Індивідуальне пошиття костюмів в Києві

Костюм

- це, насамперед презентабельний вигляд, показник надійності та гарного смаку.

Костюм є обов'язковою формою одягу у світі бізнесу і говорить про статус його власника. Найбільш елегантними чоловічими і жіночими костюмами прийнято вважати, костюми, пошиті за індивідуальним замовленням.

Індивідуальним пошиттям костюмів

займається наш салон - ательє «La féminité». Наше ательє спеціалізується на пошитті костюмів, у процесі пошиття костюмів на замовлення задіяні кращі кравці і дизайнери.

Костюм пошити

ідеально здатні тільки дуже висококласні майстра, такими майстрами є наші кравці з пошиття костюмів. У нашому ательє в Києві «La féminité» вам пошиють костюм, в якому вам буде комфортно, і ви будете виглядати елегантно.

У нашому ательє при пошитті костюма використовують тільки ексклюзивні тканини з Європи, від кращих фабрик з текстилю і фірмову фурнітуру.

Пошиття бездоганного костюма можна провести в Києві, в нашому ательє «La féminité», яка дорожить своєю репутацією і своїми клієнтами. Наші фахівці створять ваш стиль, який підкреслить вашу індивідуальність, допоможуть з вибором тканини і фасону для пошиття костюма.

Ваш костюм буде з ідеальною посадкою по фігурі і буде виглядати дорого. Є неписане правило з приводу костюмів: «Чим старше бізнес-леді (хоча це стосується і чоловіків), тим більш дорогим і стильним повинен бути її костюм».

Коко Шанель перевернула уявлення про жіночому одязі, створивши жіночий костюм на основі чоловічого, який так люблять сучасні жінки.

Пошиття жіночих костюмів
завдання не з легких, але наші фахівці з ним легко справляються, їхній багаторічний досвід та професіоналізм допомагають їм у цьому. Жіночий костюм може складатися з двох або трьох предметів, це завжди піджак, а зі спідницею, брюками або сукнею суворого пошиття - справа смаку і бажання і третя деталь - жилет.

При пошитті жіночого костюма наші майстри завжди керуються особливостями фігури клієнта, тому пошитий костюм на замовлення підкреслить достоїнства вашої фігури, вміло приховавши наявні недоліки.

При пошитті жіночих костюмів
використовуються дизайнерські елементи, які роблять костюм модним, жіночним і ще більш елегантним.

Якщо ви хочете мати презентабельний вигляд, довіряйте пошиття костюма нашим фахівцям.

Не кожне ательє з пошиття костюмів зможе вас забезпечити таким результатом. Пошиття костюм в нашому ательє «La féminité» Київ, ви отримаєте костюм з першокласної тканини і в найвищій якості виконання.

Наш салон - ательє «La féminité» з пошиття костюмів буде радий бачити вас в числі наших постійних клієнтів.

Фотогалерея
 • Салон - ательє з пошиття одягу «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Ательє Київ «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Салон - ательє з пошиття одягу «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Ательє Київ «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
Конкурс краси «Miss Monroe Beauty»
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
Докладніше...