Ательє «La féminité» - Пошиття весільної сукні на замовлення в Києві

Весілля - хвилююча подія в житті закоханих. Весілля наповнене прекрасними емоціями, враженнями і радісними подіями. Весілля - це прекрасна подія. І весілля неможливе без весільного вбрання нареченої, весільна сукня - головний атрибут свята.

Біла весільна сукня

- символ чистоти і невинності, але так вважали не завжди. Вінчальна сукня була червоного кольору, прийшла з часів язичництва. У далекому середньовіччя білий колір не був святковим.

В 17 столітті білий колір був кольором жалоби, королеви у дні жалоби носили сукні білого кольору. Існує не одна версія про те, хто приніс моду на білий колір весільного плаття.

За однією з версій, Марія Стюарт шотландська королева перша постала перед вівтарем у весільній сукні білого кольору, як символ пам'яті за попереднім чоловіком.

За іншою версією, Ганна Австрійська на весільну церемонію з Людовіком 13, в 17 столітті віддала перевагу весільній сукні білого кольору.

Можливо, Маргарита де Валуа внесла моду на білі весільні сукні або королева Вікторія, яка стала першою британської правителькою, яка одягла біле весільне плаття. Королева Великобританії Вікторія стала родоначальницею сучасного весільного плаття. Замінивши парчу атласом і мереживами, таким чином, надавши сукні неймовірну легкість.

У будь-якому випадку в 18 столітті білий колір закріпився ґрунтовно за весільним платтям. Пошиття весільного плаття приділяли багато часу, воно шилося довго і разом з фатою передавалося від матері до дочки.

Сучасна наречена може дозволити собі вибрати сукню за своїм смаком, пишну або вузьку, коротку або довгу. Все залежить від смаку нареченої і її фантазії. Кожна дівчина не раз уявляла, як буде виглядати її ідеальна весільна сукня.

І не важливо, якого кольору, фасону і якій тканині ви віддасте перевагу, головне щоб у своєму ідеальній весільній сукні ви відчували себе королевою.

Якщо ви вирішили позбавити себе від виснажливих походів в пошуках свого весільного плаття і не хочете ризикувати зустріти в загсі ще кілька наречених в такому ж купленому вами платті, то ви належите до тих дівчат, які хочуть бути неповторними.

Ексклюзивна весільна сукня

, пошита на замовлення в якой ви зможете втілити всі свої мрії та бажання.

Наше ательє спеціалізується на пошитті весільного плаття, наш салон - ательє займається пошиттям весільних суконь в Києві вашої мрії.

У нашому ательє з пошиття весільного плаття

є все для пошиття самого неповторного і шикарного весільного плаття. Над створенням вашого весільного плаття будуть працювати талановиті дизайнери і модельєри.

У нашому ательє з пошиття весільних суконь в Києві для вас створять справжній шедевр.

У пошитті весільних суконь в Києві
, в нашому салоні - ательє задіяні кращі фахівці, високі професіонали своєї справи з багаторічним досвідом роботи.

Пошиття весільних суконь слід довіряти тільки таким висококласним фахівцям. Пошиття весільного плаття на замовлення має цілий ряд переваг перед купленим весільним платтям.

При пошитті весільного плаття на замовлення ви отримуєте можливість вибрати тканину, колір, розповісти про свої уподобання в фасоні дизайнеру, який обов'язково врахує їх при пошитті весільного плаття.

При пошитті весільного плаття ви самі можете вирішити, чим весільна сукня буде розшита: перлами, кристалами сваровских, бісером або живими квітами.

Фахівці нашого салону-ательє при пошитті весільного плаття допоможуть зробити правильний вибір.

Наш салон-ательє з пошиття весільних суконь займається тільки пошиттям унікальних весільних суконь, ваша весільна сукня буде єдина у своєму роді.

В нашому салоні-ательє весільних суконь в Києві шиють весільні сукні, які здатні відобразити вашу індивідуальність.

Наше ательє весільних суконь
шиє весільні сукні бездоганної якості.

Весілля - це особлива подія. За допомогою фахівців нашого салону-ательє весільних суконь, ваше весілля буде ідеальним.

Фотогалерея
 • Салон - ательє з пошиття одягу «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Ательє Київ «La féminité»
 • Ательє одягу «La féminité»
 • Салон ательє з пошиття весільних суконь
 • Пошиття весільного плаття на замовлення
 • Пошиття весільних суконь Київ
 • Ательє весільних суконь «La féminité»
Конкурс краси «Miss Monroe Beauty»
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
 • Ательє з пошиття одягу в Києві
Докладніше...